РАЙОН.IN.UA
Пісок / Фото ілюстративне
Пісок / Фото ілюстративне

«Укрзалізниця» хоче знову видобувати на Ковельщині пісок

16:08 23.10.2019
178

Профільна комісія Волиньради погодила «Укрзалізниці» надання на території Радошинського родовища ділянки для видобутку піску.

На засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів, яке відбулося 22 жовтня, розглянуто звернення акціонерного товариства «Укрзалізниця» з проханням надати гірничий відвід на території Радошинського родовища, що знаходиться у Ковельському районі.

Враховуючи спеціальний дозвіл на користування надрами, строк якого для «Укрзалізниці» продовжено наказом Державної служби геології та надр України № 92 від 7 березня 2019 року, постійна комісія схвалила звернення.

Отож, на черговій сесії 24 жовтня обласні депутати будуть голосувати за проєкт рішення про надання АТ «Укрзалізниця» гірничого відводу, загальною площею 36,1 га, з метою видобування пісків на ділянці № 2 Радошинського родовища. Якщо таке рішення буде прийнято, то залізничне відомство отримає акт на користування піщаним кар’єром до 20 червня 2035 року.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Сьогодні
Вчора