РАЙОН.IN.UA

У Рожищенському районі фермер незаконно орендував 77 гектарів лісового фонду

15:07 23.10.2019
184

За втручання прокуратури Волині відновлено правовий статус незаконно наданих в оренду фермерському господарству 77 гектарів земель лісового фонду вартістю 100 мільйонів гривень у Рожищенському районі.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Північно-Західний апеляційний господарський суд залишив у силі рішення Господарського суду Волинської області, яким задоволено позов прокуратури області в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Головного управління Держгеокадастру в області, Рожищенської районної державної адміністрації, одного із фермерських господарств та Копачівської сільської ради Рожищенського району та визнано незаконними і скасовано рішення щодо передачі землі, а також визнано недійсними договори оренди, згідно з якими 77 гектарів земель, серед яких і 40 гектарів лісу, вартістю 100 мільйонів гривень, було передано у користування фермерського господарства як землі сільськогосподарського призначення.

Прокурори з'ясували, що внаслідок прийняття незаконних рішень ці землі було незаконно вилучено із користування Державного підприємства «СЛАП «Рожищеагроліс» та змінено їхнє цільове призначення із земель лісового фонду на землі сільськогосподарського призначення.

У суді першої інстанції прокуратура домоглася повернення земель до лісового фонду, проте відповідачі оскаржили це рішення в апеляційному порядку.

Суд апеляційної інстанції пристав на позицію прокурорів, залишив в силі рішення суду першої інстанції, відмовивши в задоволенні поданих апеляцій.

Таким чином земельні ділянки з лісовими насадженнями будуть повернуті державі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 листопада
Вчора
13.11.2019