РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Ручний пилосос – маленький помічник чи марна трата коштів

16:10 22.10.2019
266

Останніми роками серед господарок велику популярність мають ручні пилососи, які вигідно відрізняються від класичних моделей техніки для прибирання. Але далеко не всі покупці задоволені роботою таких пилососів, віддаючи перевагу перевіреним пристроям.

Якщо ви збираєтесь купити ручний пилосос в Україні, але все ще вагаєтесь, через неоднозначні відгуки, ми пропонуємо розібрати всі переваги та недоліки цих пристроїв. Опираючись на цю статтю, ви зможете самостійно визначити, чи потрібен вам такий пилосос.

Переваги бездротових ручних пилососів

Серед переваг ручних пилососів слід відзначити:

- мобільність;

- досить висока потужність;

- універсальність;

- тривала робота без необхідності підзарядки;

-компактність;

-мінімальний рівень шуму.

Під мобільністю розуміється відсутність електричних дротів, що сприяє швидкому переміщенню з пристроєм по квартирі чи будинку. Мабуть, це найбільший плюс використання таких пилососів. Погодьтеся, дуже зручно прибирати, пересуваючись між кімнатами, без необхідності тягати за собою «кілометр» шнурів.

Що стосується потужності, то існує міф, ніби ручні пилососи можуть використовуватися лише для експрес-прибирання сумнівної якості. Ця думка помилкова, бо сучасні моделі бездротових пилососів нічим не поступаються класичним представникам цього виду техніки. Вони без проблем збирають крихти, дрібне сміття, вовну тварин та інші негаразди.

Більшість фірм-виробників пропонують велику кількість насадок у комплекті з ручними моделями, завдяки яким ви зможете зібрати компактну машину для прибирання. Такий пристрій задовольнить потреби найвимогливіших домогосподарок, що прибирають буквально всюди.

Якщо перші моделі таких пилососів не могли похвалитися тривалістю роботи без підзарядки, то сучасні апарати останніх поколінь можуть витримати безперервну експлуатацію протягом цілої години. Деякі моделі можуть працювати навіть більше, ніж 75 хвилин. За цей час можна прибрати не тільки у квартирі, а в цілому будинку.

Ще одна з вагомих переваг — компактне зберігання. Вам не потрібна комора чи шафа, щоб розмістити там ручний пилосос. Йому достатньо будь-якого кутка, де буде прикріплений зарядний пристрій.

В порівнянні з дротовими моделями пилососів, ручна модель відрізняється мінімальним рівнем шуму. З ним ви не будете чекати на розлючених сусідів, прибираючись навіть вночі.

Недоліки ручних пилососів

Отже, як будь-яка техніка, ручні пилососи мають свої мінуси:

- необхідність підзарядки;

- маленький контейнер для сміття;

- досить висока вартість.

Хоч як довго не працюватиме ручний пристрій, через деякий час він повинен заряджатися. Тож, якщо ви купили такий пилосос, не слід забувати ставити його на підзарядку. Оптимальним варіантом буде придбати апарат зі стаціонарною док-станцією, яка буде не тільки заряджати пристрій, а й служитиме місцем зберігання.

Малий контейнер для сміття — найбільший недолік цієї техніки, особливо для власників домашніх тварин. В такому випадку вам буде потрібно висипати сміття з контейнера по декілька разів за прибирання.

Що стосується вартості, то якісні пилососи будь-якої моделі мають великий цінник. Отже, цей мінус можна пристосувати до всіх пристроїв, включаючи миючи пилососи чи стандартні апарати. Роблячи висновок, можна сказати, що дуже скоро такий тип пилососів остаточно витіснить громіздку техніку, беручи своє мобільністю та універсальністю.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
18 листопада
Сьогодні
Вчора
16.11.2019