РАЙОН.IN.UA

У Луцьку змагаються за Кубок Волині з плавання. ВІДЕО

17:46 22.10.2019
252

У центральному басейні Луцька стартував кубок області з плавання. Мета цих змагань відібрати 12 найкращих плавців від Волині на Кубок України з плавання, що відбудеться з 6-го по 9-те листопада у місті Бровари.

Про це пише «UA: Волинь».

Близько сотні плавців стали учасниками Кубка Волині з плавання. Дванадцять, які покажуть кращі результати, розповів директор дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з плавання Олександр Сологуб, представлятимуть Україну на всеукраїнських змаганнях.

«Кубок Волинської області, де будуть відібрані найкращі найкращі плавці Волинської області на Кубок України в місті Бровари 6-9 листопада. 32 дистанції. Це 16 у дівчат і 16 серед хлопців», – каже Сологуб.

Учасниками Кубка Волині з плавання стали 6 спортсменів із білоруського міста Гомель. Цими днями вони проходили збір у Луцьку.

«Ми на збори сюди приїхали і потрапили на ці змагання. Ми відбиратися на Кубок України звісно не будемо. Я кандидат у майстри спорту. Я проплила 50 метрів батерфляєм у своєму запливі я перша. Хочу потрапити на Чемпіонат Європи. Білоруські Республіканські змагання я вже виграла, зараз буду відбиратися на Європу», – зазначає учасниця змагань з Білорусі Варвара Цукровська.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
21 листопада
Вчора
19.11.2019