РАЙОН.IN.UA
На даху Ковельської міськради будівельники встановили «квітку»
На даху Ковельської міськради будівельники встановили «квітку»

На даху Ковельської міськради будівельники встановили «квітку»

15:05 21.10.2019
216

З грубим порушенням проєкту та норм будівництва підрядна фірма зробила евакуаційну драбину для керівництва міста та нову покрівлю над сесійною залою.

Збита поспіхом огорожа будівельного майданчика зовсім не відповідає будівельному генеральному плану з капітального ремонту адміністративного приміщення, де знаходиться так звана сесійна зала Ковельської міської ради. Немає також і обов’язкового паспорта об’єкта будівництва.

Державна архітектурно-будівельна інспекція на ці факти не реагує, хоча, якби подібний безлад трапився на території приватної забудови, то припинила би будь-які роботи. Проте, до освоєння бюджетних коштів у Ковелі підхід своєрідний…

Фірма-підрядник зробила новий дах, який залишилося тільки покрити. Встановлено драбину для евакуації міського керівництва із сесійної зали на випадок пожежі, однак від цієї драбини ще треба «прорубати» двері до самого приміщення. Взимку, особливо при ожеледиці, такі круті сходи будуть досить небезпечними. З евакуаційного майданчика також мають влаштувати драбину на дах.

Загалом же, на нову покрівлю та евакуаційну драбину з міському бюджету витратять 1 млн. 760 тис. 841,24 гривень.

Нагадаємо, управління ДСНС у Волинській області звернулось із позовом до Ковельської міської ради про застосування заходів реагування у вигляді повного зупинення експлуатації приміщення сесійної зали до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки. У червні 2019 року рятувальники хотіли опечатати сесійну залу.

Фото Миколи Силюка.

Читайте також:


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 листопада
Вчора
18.11.2019