РАЙОН.IN.UA
Володимир Зеленський у тісному колі охоронців
Володимир Зеленський у тісному колі охоронців

Стіна з охорони: чому острожанам не вдалося поспілкуватися з президентом. ФОТО

17:44 10.09.2019
910

Президент України Володимир Зеленський під час візиту на Рівненщину відвідав Національний університет «Острозька академія».

Як повідомляли раніше, основна мета його візиту – представити нового голову Рівненської облдержадміністрації. Відповідно до указу президента, цю посаду обійматиме Віталій Коваль.

Крім того, Володимир Зеленський мав зустрітися зі студентами НаУОА.

Президент України приїхав до Острозької академії. ФОТО

Під час промови Володимир Зеленський говорив про актуальні проблеми регіону – відсутність належного зв'язку, незаконний видобуток бурштину, діяльність нелегальних АЗС.

«Зважаючи на мій гарний настрій і те, що не можу в університеті нецензурно говорити, попереджаю: ми будемо за вами дуже ретельно стежити й обмежувати незаконну діяльність», – попередив глава держави.

Оскільки про приїзд гаранта було відомо заздалегідь, і спудеї, і чимало острожан мали надію побачити й поспілкуватися з «народним президентом». Однак далеко не всім це вдалося через величезну кількість охорони.

Приземлившись в аеропорту Рівного, до Острога Володимир Зеленський вирушив автомобілем. Як відзначили журналісти порталу «Все», їхав президент без кортежу й поліцейських мигалок. Це й справді так. Однак про «доступність» Зеленського говорити зарано, адже на місці таки подбали про заходи безпеки, навіть надмірно.Напередодні територію університету ретельно обстежили полісмени зі собаками, зазирнули навіть під деякі каналізаційні люки. Що ж, це не дивина – такі «процедури» проводять перед візитами багатьох посадовців. Напередодні самої зустрічі, ті, хто був унесений у списки (чужий не пройде), проходили до актової зали через рамки металошукачів, а в журналістів додатково перевіряли техніку. Відразу попередили: коли з’явиться президент, залою ходити заборонено, навіть фотокореспонденти могли підійти не ближче, ніж до середини залу (це стане помітно з неякісних фото будь-яких регіональних ресурсів, які не мають надпотужної техніки).

Після завершення короткої зустрічі президента надворі чекало безліч студентів. Однак і тут поспілкуватися не вдалося. Володимира Зеленського тісним кільцем обступили охоронці, розштовхуючи натовп, аби зробити дорогу. Навіть більшість селфі з президентом робили через плечі й руки сек’юриті.


Поблизу нового корпусу НаУОА, куди далі рушив «народний президент», його чекало чимало острожан. Однак нікого, крім адміністрації вишу, на подвір’я не пустили – охорона пояснила: стороннім вхід заборонено. Щоб звільнити проїзд автівкам, охоронці відтіснили людей мало не на проїжджу частину – охочих побачити главу держави було чимало. Зрештою, президент до народу так і не підійшов…

«А я хотіла поговорити, розказати, як зараз пенсіонерам тяжко…», – сутужно зітхає літня пані. «І підійшов, і руку потис, як ти говорив», – піджартовує над товаришем старший чоловік. Інші просто розводять руками: казали ж, що президент народу не боїться…

Галина МАКСИМЧУК

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора