РАЙОН.IN.UA

На Горохівщині зловили браконьєра

17:10 09.09.2019
103

На річці Стир поблизу Берестечка, що в Горохівському районі, спіймали громадянина, який виловлював рибу незаконними знаряддями.

Чоловіка побачили 7 вересня близько о 6:00, – інформує Волинський рибоохоронний патруль, який здійснив рибоохоронний рейд на водні об’єкти Горохівського району Волинської області.

Порушник на дерев’яному човні чотирма сітками виловив п’ять кілограмів риби: два сазани, один сом та один лящ. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1207 грн. Заборонені знаряддя лову вилучили.На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

Того самого дня в ході рибоохоронної роботи рейдова група відвідала ринки Горохівського району. На одному з ринків Берестечка побачили двох громадян, які продавали рибу без дозвільних документів. На правопорушників склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один екземпляр сазана становить 306 грн, сома – 425 грн та ляща – 170 грн.

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора