РАЙОН.IN.UA

Луцький завод вироблятиме екоцукор, який продадуть у Європі по 1300 євро

20:15 06.09.2019
169

У Луцьку Гнідавський цукровий завод за договіром із іншим підприємством виготовлятиме цукор із екологічно чистої сировини – отриманий екологічно чистий цукор продаватимуть закордон по 1300 євро.

Про це повідомляє «Агроперспектива».

Ще у 2017 році до керівництва Гнідавського цукрового заводу звернулося підприємство «РІТЕРБІОАГРО» – сільськогосподарське підприємство з 100% німецькими інвестиціями, яке вирощує продукцію тільки для європейського ринку. Це – вирощування продукції без добрив, засобів захисту, без протруювання зерна, насіння тощо, тож воно орієнтоване на виробництво екологічно чистого продукту. Така продукція користується великим попитом закордоном.

Цьогоріч цукровий буряк, вирощений вищезгаданим підприємством теж буде перероблятися на Гнідавському цукровому заводі. Звичайно врожайність буряка в рази менша, однак цукор, який буде отриманий з такого буряка, в Європі коштуватиме не 350 євро, а 1300 євро.

У сезоні заготівлі 2019 року – це сто п’ятдесят гектарів площі екологічно чистого цукрового буряка 4–5 тисяч тон сировини. Переробляти екологічно чистий продукт власники довірили саме Гнідавському цукровому заводу. До речі це буде перший завод в Україні, який виготовив екологічно чистий продукт.

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора