РАЙОН.IN.UA
Москітні сітки
Москітні сітки

П’ять популярних міфів про москітні сітки

11:59 06.09.2019
300

Для будь-якої людини в домі важливий комфорт та затишок. Тому стільки уваги приділяють предметам інтер’єру, шукають найкращі речі. Але цього недостатньо, щоб почувати себе комфортно. А чому? Все дуже просто. Коли ви відчините вікно, то в кімнату обов’язково налетить величезна кількість комах. А ще не забувайте про цвітіння дерев та пил.

Але вихід є: придбати москітну сітку. Тим паче на сайті alser.ua такий величезний вибір. Якщо ви сумніваєтесь, консультанти компанії «Алсер» більш детально розкажуть про сітки.

ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ СІТКУ НА ВІКНО?

Деякі вважають це зайвим. Мовляв, поки можна без неї обійтись. Зимою так, а ось в теплий період року страждатимете. Хоча це зовсім не переконує деяких людей, які вперто продовжують вірити міфам.

Щоб такого більше не повторювалось, спростуємо декілька з них.

СІТКА МАКСИМАЛЬНО НЕЗРУЧНА У КОРИСТУВАННІ

Рамкову конструкцію у будь-який момент можете зняти й так само легко поставите на місце. З розсувними ще легше. Ви їх просто відсунули і виглянули у вікно. Так само без проблем піднімете чи опустите сітку у вигляді штори.

ЗА НЕЮ ПОТРІБЕН СПЕЦІАЛЬНИЙ ДОГЛЯД

Все, що від вас вимагається, раз у місяць промити її під проточною водою. Якщо ви страждаєте на алергію або проживаєте біля дороги чи промислової зони, робіть це частіше. Раз в рік помийте у мильному розчині.

Ну і не забувайте, що на зиму сітку потрібно знімати. Якщо у вас рулонні моделі, то просто підніміть її та заховайте в короб.

СІТКА ЗІПСУЄ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД ВІКНА

Вона майже непомітна і тому ніяк не зіпсує загальний вигляд вікна.

МАЄ КОРОТКИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ

Це точно неправда. Якщо ви будете мити полотно і на зимовий період забирати, сітка прослужить десятки років. Тільки слідкуйте, щоб поверхня ніде не пошкодилась, тому що через дірки комахи будуть потрапляти всередину.

ДУЖЕ ТЯЖКО ЗАМІНИТИ ПОЛОТНО

Якщо так сталось і основа пошкодилась, ви без проблем замовите нову. Знаєте розміри, можете навіть не викликати майстра. Що стосується монтажу, то розсувну чи рамкову і самі встановите. А от з рулонною можуть бути деякі складнощі, тому зверніться до спеціалістів.

Тепер впевнились, що москітна сітка - важливий елемент у створенні комфорту. Не відкладайте її замовлення на потім, а зверніться до співробітників компанії «Алсер». З їх допомогою підберете найкращий варіант. Забезпечте собі та рідним комфорт на теплий період року.

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора