РАЙОН.IN.UA

Підприємиць Горохівщини привітали з професійним святом

14:46 04.09.2019
109

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Андрій Розтока та начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Микола Панасюк зустрілися із підприємцями району 3 вересня.

Про це повідомляє відділ з питань внутрішньої політики, інформаційної діяльності та технологій апарату райдержадміністрації.

«Ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет району та держави, – зазначив керівник району.

Почесними грамотами райдержадміністрації нагородили підприємиць Ольгу Краков'як та Тетяну Смагу.

Довідково:

Смага Татяна Євгенівна – підприємиця, яка займається будівництвом житлових та нежитлових будівель. Офіційною роботою забезпечила шість найманих осіб, яким вчасно виплачують заробітну плату. Підприємиця до бюджетів усіх рівнів у поточному році сплатила 365 тис грн.

Краков'як Ольга Вячеславівна – підприємиця, яка займається роздрібною торгівлею. Офіційною роботою забезпечила шість найманих осіб, яким вчасно виплачують заробітну плату. Підприємиця до бюджетів усіх рівнів у поточному році сплатила 160,4 тис грн.

Коментарі
20 вересня
Вчора
18.09.2019