РАЙОН.IN.UA
У Ковелі замість котельні приватник хоче звести багатоквартирний будинок / Фото ілюстративне
У Ковелі замість котельні приватник хоче звести багатоквартирний будинок / Фото ілюстративне

У Ковелі замість котельні приватник хоче звести багатоквартирний будинок

16:12 02.09.2019
102

Новий власник старої котельні, яка знаходиться на території колишнього військового госпіталю, планує збудувати на її місці житловий будинок.

Переможець електронного аукціону з продажу котельні на вулиці Тараса Шевченка ковельчанин Ростислав Оксентюк купив цей об’єкт малої приватизації з урахуванням ПДВ за один мільйон п’ятсот тисяч гривень.

Читайте також: Колишній хабарник придбав у Ковелі об’єкт за півтора мільйона гривень

Ростислав Оксентюк звернувся до ковельського міського голови Олега Кіндера з проханням надати в оренду терміном на 25 років земельну ділянку площею 0,3300 га (кадастровий номер 0710400000:06:011:0033), частина якої перебуває під його котельнею, та змінити цільове призначення та категорію землі: з «розміщення та обслуговування котельні» на «будівництво та обслуговування багатоквартирного жилого будинку».


Начальник відділу земельних ресурсів виконкому Вадим Логвінов уже підготував та зареєстрував на офіційному сайті міста проект рішення Ковельської міської ради, яким заява власника котельні повністю задовольняється.

Також Ростислав Оксентюк просить в Олега Кіндера дозволу розробити детальний план території розміщення багатоквартирного житлового будинку на вулиці Тараса Шевченка, 32. Схвальний проект рішення теж підготовлено та подано на розгляд чергової сесії міської ради. Схема території вже затверджена головною архітекторкою міста Людмилою Мурай.

Читайте також: Колишній військовий шпиталь у Ковелі хочуть передати під житлову забудову військовослужбовцям

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора