РАЙОН.IN.UA
У Ковелі влада відремонтувала житло для сироти за 133 тисячі гривень / Фото ілюстративне
У Ковелі влада відремонтувала житло для сироти за 133 тисячі гривень / Фото ілюстративне

У Ковелі влада відремонтувала житло для сироти за 133 тисячі гривень

13:25 02.09.2019
125

Приватна фірма за бюджетні кошти здійснила ремонтні роботи приміщення, в якому проживає дитина-сирота.

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради 30 серпня перерахувало 133 тисячі 262 гривні малому приватному підприємству «Інвестбуд» за проведення капітального ремонту житла для дитини-сироти у Ковелі на вулиці Жуковського.

Договір про ремонтні роботи у цій квартирі в одноповерховому двохквартирному житловому будинку підписаний 3 червня 2019 року, акт про виконані роботи – 28 серпня.

У лютому цього року депутати Ковельської міськради розглядали виконання міської цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа на 2017-2021 роки. Тоді говорилося, що на первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 92 дитини-сироти та позбавлені батьківського піклування, з яких 9 не мають житла взагалі або воно непридатне для проживання. 6 дітей – у реєстрі відділу обліку, розподілу та приватизації житла для його позачергового отримання.

У 2018 році було придбане соціальне житло юнаку – кімната в гуртожитку вартістю 310 тисяч гривень (кошти використані в рівних долях з міської та обласної казни). По 100 тисяч гривень відповідно виділено для проведення ремонтних робіт. Капітально полагодили будинок в селі Поповичі, в якому мешкають троє дітей і який належить їм на праві власності, на що освоєно понад 78 тисяч гривень. Відремонтовано також квартиру сироті на вулиці Тімірязєва, на що використано 110 тисяч гривень з тих же джерел фінансування.

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора