РАЙОН.IN.UA
Волинські параолімпійці та керівники області
Волинські параолімпійці та керівники області

«Ми пишаємося вами», – голова обласної ради привітала волинських параолімпійців

17:00 30.08.2019
506

Голова обласної ради Ірина Вахович та її заступник Роман Карпюк привітали волинських спотртсменів Марину Мажулу та Сергія Ємельянова із перемогами на чемпіонаті світу з веслування.

Спортсмени займаються параканое і мають досить потужні здобутки в цьому виді спорту, завдяки чому отримали підвищення в статусі, – пишуть на сайті Волинської обласної ради.

Марина Мажула нині – Майстер спорту міжнародного класу, а Сергій Ємельянов – Заслужений майстер спорту України. Значки та посвідчення паралімпійцям вручили керівники обласної ради.

«Я вітаю вас, бажаю успіхів і не зупинятися на досягнутому. В принципі, ви й не будете зупинятися, бо ви - не такі. Дякую вам за той позитив, яким ви ділиттеся. Волинянам є ким пишатися!» – звернулася до спортсменів Ірина Вахович.

В ході спілкування з керівництвом обласної ради спортсмени розповіли, що мають хороші результати завдяки тренерові Вячеславу Загребі та теплій підтримці своїх родин. Хоча, направду, бачаться з сім'ями дуже рідко, адже тренуватися доводиться у Дніпрі, бо там є відповідна база для спортсменів з інвалідністю. Багато часу займає й участь в змаганнях. Останні відбувалися в угорському Сегеді, де волинські спортсмени здобули золоті нагороди. Для Сергія, який, до слова, є чемпіоном Паралімпіських Ігор-2016, ця вища нагорода стала третьою на чемпіонатах світу, для Марини – друга.

Читайте також: Як волиняни представили Україну на чемпіонаті світу із веслування

Ірина Вахович пообіцяла, що Волинська обласна рада й надалі підтримуватиме інваспорт через Обласну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки. Вона рекомендувала директору Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Вікторові Галану-Влащуку детально підготуватися до наступного бюджетного року, аби потреби інвалідного спорту були при можливостях враховані та профінансовані.

«Якщо успішно запрацює КП «Волиньприродресурс», ми будемо мати змогу краще фінансувати спорт, в ому числі й для людей з обмеженими можливостями», – зауважила Ірина Вахович.

Голова облради та керівник обласного «Інваспорту» домовилися, що в найближчій перспективі спільно оглянуть інфраструктуру організації.

Читайте також:

«Моя перемога – для України», – спортсменка з Ратнівщини про перемогу на чемпіонаті світу з параканое 2019

Ратнівчанка стала дворазовою чемпіонкою світу з параканое

Коментарі
15 вересня
Сьогодні
Вчора