РАЙОН.IN.UA
Виставка ретроавтомобілів
Виставка ретроавтомобілів

Через Рівненщину проліг пробіг ретроавтомобілів. ФОТО

17:26 28.08.2019
142

Завдяки Автомобільній федерації України (АФУ) та ГО «Авто фан-клуб «ЗАЗ КОЗАК» в Острозі побував десяток ретро-автомобілів.

Через Рівненщину пролягав шлях X ювілейного туристичного ретро-ралі автомобілів «Золота підкова-2019», яке 24 серпня стартувало в Житомирі. У неділю, 25 серпня, 9 автомобілів, не молодших 25 років, завітали до Острога. У нашому місті на майдані Свободи відбулася виставка цих транспортних засобів.

Острожани змогли побачити автомобілі, випущені в СРСР – ГАЗ-21 (в Острозі була одна з тисячі автівок з автоматичною коробкою передач), ГАЗ-24 «Волга», «УАЗ-452», ЗАЗ-968 «Запорожець» та ін. Крім того, до огляду були представлені впізнавані марки, як-от: «Volkswagen Käfer», «Mercedes-Benz W116» «Porsche 924» (випущений до ювілею фірми), американський «De Soto» (1939 року випуску).


Загалом до нашого міста завітало 18 учасників автопробігу, які прибули з Києва, Львова й Донецька. Крім виставки, гості відвідали Острозький замок, Музей книги, побували в Острозькій академії.

Острожанам виставка припала до вподоби, про що свідчив жвавий інтерес до ретроавтомобілів і тривалі розпитування гостей.Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора