РАЙОН.IN.UA
Ділянку проспекту Соборності біля РАЦСу
Ділянку проспекту Соборності біля РАЦСу

У Луцьку просять налаштувати «зелену хвилю» на світлофорах

13:31 28.08.2019
133

У Луцьку просять налаштувати світлофори на проспекті Соборності, аби зекономити водіям і пішоходам час.

Відповідне звернення на сайті петицій зареєстрував журналіст Андрій Лучик.

«Скільки часу водій стоїть на світлофорах на пр. Соборності? Здається, цілу вічність. Тільки увімкнулося зелене світло, проїхав пару сотень метрів - і знову чекаєш милості від світлофора. Не ліпша ситуація і з пішоходами. Стоять пішоходи на переході біля «Салюту», чогось чекають. Автівок немає (всі вони стоять на світловорі на перехрещенні з Воїнів-Інтернаціоналістами), а йти не можна! Пішоходам - червоне. І тільки автівки під'їхали - вмикається зелений», — пише автор.

На його думку, під час руху проспектором автомобіль стоїть на кожному світлофорі і це неправильно. Мовляв, і на екологію шкідливий вплив, дарма витрачається пальне та інше.

«Харківський національний автомобільно-дорожній університет ще на початку 2019 року розробив схему дорожнього руху у Луцьку. Одним з розділів цього документу є «зелена хвиля» на проспекті Соборності. Там все розписано, що, де і як потрібно налаштувати. Тому просимо: відрегулюйте роботу світлофорів на пр. Соборності. Кошти невеликі, а результати — величезні», — йдеться в петиції.

Читайте також: Волинських школярів запрошують приєднатися до акції «Благодійність замість квітів»

Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора