РАЙОН.IN.UA

Поліція завела кримінал за фактом забруднення повітря і землі у Луцьку

08:45 06.07.2019
429

Слідчі Луцького відділу поліції за повідомленнями про забруднення атмосферного повітря в обласному центрі Волині розпочали кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 241 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Під час моніторингу мережі Інтернет поліцейські відстежили ряд повідомлень про те, що протягом травня-червня цього року невідомі особи здійснюють забруднення та зміну природних властивостей атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей та довкілля речовинами, відходами та іншими матеріалами промислового виробництва.

Йдеться про злив забруднюючих речовин, відходів та інших матеріалів в каналізаційну міську мережу та поля фільтрації одного із місцевих підприємств, що створює небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля Луцька й наближених до нього населених пунктів.

Окрім цього, за дорученням Луцької місцевої прокуратури, слідчі поліції проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 239 (забруднення земель) Кримінального кодексу України. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено Луцькою місцевою прокуратурою за повідомленнями про забруднення земель, що створило небезпеку для життя, здоров’я людей та довкілля. Йдеться, зокрема, про порушення спеціальних норм і правил та здійснення зливів забруднюючих та шкідливих речовин, відходів на поля фільтрації та міську каналізаційну мережу.

Слідчі Луцького відділу поліції проводять досудове розслідування з метою встановлення всіх обставин кримінальних правопорушень та притягнення винуватців до відповідальності.

Читайте також: Лучани вийдуть на мирну акцію через сморід у місті

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора