РАЙОН.IN.UA
У Ковелі учасники конференції похарчувалися з міського бюджету на 20 тисяч гривень
У Ковелі учасники конференції похарчувалися з міського бюджету на 20 тисяч гривень

У Ковелі учасники конференції похарчувалися з міського бюджету на 20 тисяч гривень

17:29 04.07.2019
280

На харчування та за послуги двох координаторів міжнародної конференції, яка відбулася у Ковелі, місцева влада витратила півсотні тисяч гривень.

Про це свідчать фінансові документи ковельської мерії.

За харчування учасників конференції, яка відбулася у червні цього року в рамках спільного міжнародного проекту «Транскордонні центри діалогу культур Польща-Білорусь-Україна», виконавчий комітет Ковельської міської ради перерахував 20 тисяч 327,40 гривень. Гроші з міського бюджету також отримали і два координатори даного проекту: підприємець із села Лапні Ковельського району Сергій Уніга – 11 тисяч 785,48 гривень та підприємиця Руслана Прус (м. Луцьк) – 17 тисяч 383,58 гривень.

Нагадаємо, 14 червня у сесійній залі міськради, яку рятувальники хочуть опечатати через грубе порушення вимог пожежної безпеки, відбулося офіційне відкриття конференції-презентації проекту відновлення стадіону «Локомотив».

У нинішньому році планується завершити перший етап – реконструкцію підтрибунних приміщень спортивної арени, де і розміститься транскордонний центр діалогу культур. Кошторисна вартість будівництва – 32,5 мільйона гривень. Саме на це Ковель отримав європейські кошти – 821 тисячу євро. Решту залучать з бюджету міста. Потім візьмуться за другий і третій етапи, які матимуть свої кошториси.

Міську владу в цьому проекті представляє колишній консультант мера Олега Кіндера, його однопартієць по «Батьківщині», екс-депутат та багатолітній голова земельної комісії Ковельської міської ради Юрій Конащук (на фото – крайній справа).

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора