РАЙОН.IN.UA
«SPAR Еxpress», село Зміїнець, вул. Ліскова, 11.
«SPAR Еxpress», село Зміїнець, вул. Ліскова, 11.

У селі на Волині відкрили супермаркет міжнародної мережі

13:07 03.07.2019
2115

Наприкінці червня у передмісті Луцька відкрили новий магазин «SPAR Еxpress». Заклад працює за адресою – село Зміїнець, вул. Ліскова, 11.

Діє новий «SPAR Еxpress» на умовах франчайзингу. Торгова площа закладу – 98 квадратних метрів.


Для покупців працює дві каси та відділ власної випічки. Також, при невеликій площі, у магазині є власний м’ясний цех, у якому можна придбати свіже м'ясо для будь-яких гастрономічних потреб: на шашлик або стейк чи гуляш. Незмінно, у магазинах цієї мережі присутній відділ «Food to Go», де є широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу: фірмові хот-доги, італійські паніні та великий вибір запашної випічки. А також, ароматна свіжозмелена кава, яку можна покуштувати там, або ж взяти з собою.
Нині «SPAR» – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, в якій понад 13 тисяч магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: «SPAR Express» (магазини поблизу дому торговою площею до 200 квадратних метрів), «SPAR» (супермаркети 200-800 квадратних метрів), «EUROSPAR» (супермаркети 800-3000 квадратних метрів), «INTERSPAR» (гіпермаркети понад 3000 квадратних метрів). Визначальні цінності «SPAR» для покупців – це великий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок у кожному магазині.

Довідково про «SPAR Україна Корпорейшн»: Історія «SPAR» розпочалась у 1932 році в Нідерландах. Зараз «SPAR» – це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. «SPAR» – це понад 13 тисяч магазинів, 87 років досвіду в 50 країнах на 4-х континентах, в яких понад 200 тисяч співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13,5 мільйонів покупців.

Із січня 2017р. «SPAR» розвивається і в Україні, як один з бізнес напрямків діяльності Інвестиційної Групи «VolWest Group», яка має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема і в галузі рітейлу в Україні.

Коментарі

Олена

14:56 03.07.2019

Дуже класно ,побільшеб таких магазинів.булиб дуже раді,якби такий магазин був у нашому селі Бірки

18 липня
Сьогодні
Вчора