РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

За лайку, удар по обличчю та непокору поліції волинянин заплатить 136 гривень штрафу

15:31 02.07.2019
237

Суддя Рожищенського районного суду Іван Сіліч розглянув матеріали, які надійшли від Рожищенського відділення поліції про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка за дрібне хуліганство та злісну непокору працівникам поліції.

Про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

22 травня близько 16:45, знаходячись у селі Сокіл Рожищенського району, чоловік ображав нецензурною лайкою іншу особу, наніс удар кулаком в обличчя, чим порушив громадський порядок і спокій громадян.

Того ж дня о 19:14 хуліган вчинив злісну непокору поліцейським при виконанні ними службових обов'язків, шарпав їх за формений одяг.

В судовому засіданні чоловік винність в інкримінованих йому правопорушеннях визнав повністю. У вчиненому щиро розкаявся. Крім того, вина у вчиненні адміністративних правопорушень підтверджується протоколами про адміністративні правопорушення, протоколом затримання, письмовими поясненнями.

Суд постановив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративних правопорушень, наклавши адміністративне стягнення у розмірі 136 гривень. Також хуліган сплатить в дохід держави 384 гривні судового збору.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019