РАЙОН.IN.UA

Міністр екології обіцяє завершення будівництва каналізаційних споруд на Світязі до кінця року

18:10 01.07.2019
128

Міністерство екології та природних ресурсів до кінця року завершить будівництво очисних споруд на озері Світязь.

Про це під час робочого візиту до Шацького національного парку повідомив голова відомства Остап Семерак, – йдеться на сайті Міністерства екології.

За його словами, після анексії Криму зросла кількість відпочивальників на Шацьких озерах, що і збільшило навантаження на навколишнє середовище.

«Ми підтримали проект місцевої влади - і вже три роки підряд за кошти Міністерства екології фінансується будівництво нових очисних споруд навколо озера Світязь. Сьогодні ми бачимо реальний результат роботи: збудовані мережі, які йдуть по вулицях населеного пункту. На цей рік у планах стоїть завершення будівництва самих очисних споруд, які повинні в день переробляти біль 1000 м3 нечистот - це два великих 25-метрових басейни», – зазначив міністр.

Остап Семерак також наголосив, що реалізація даного проекту дасть можливість повністю очищати воду та уникнути негативного впливу на навколишнє середовище.

Читайте також: Що робив у Світязі міністр екології та природних ресурсів України

Зазначимо, що проект каналізування конче необхідний, оскільки Шацький район має шанси стати курортом загальнодержавного значення. Адже у районі наявні потрібні ресурси – води і лікувальні грязі, а озера набувають все більшої популярності серед туристів. Наразі Одеський інститут курортології проводить бальнеологічні дослідження води та грязей. Проект створення курортної зони розрахований до 2020 року.
Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора