РАЙОН.IN.UA
Ковельська патрульна зайняла друге місце у туристичних змаганнях у Карпатах
Ковельська патрульна зайняла друге місце у туристичних змаганнях у Карпатах

Ковельська патрульна зайняла друге місце у туристичних змаганнях у Карпатах

17:47 01.07.2019
188

Патрульні взяли участь у складних пригодницьких перегонах.

Про це повідомляється на сторінці волинських патрульних у Facebook.

«Gorgany Race» – одна з найскладніших пригодницьких гонок в Україні, що відбувається щороку у Горганах – регіоні Українських Карпат зі складним важкопрохідним рельєфом і буйною рослинністю.

Цьогоріч місцем старту та фінішу перегонів було наметове містечко, розташоване на території Долинського району Івано-Франківської області.

Учасники змагались у дистанції «півспринт», де потрібно було за 12 годин подолати близько 40 кілометрів і знайти якомога більше контрольних пунктів та повернутися на фініш до закінчення контрольного часу. На цій дистанції участь взяли близько 80 команд, кожна з яких складалася з 2-4 людей.

До змагань приєдналися і дві команди від УПП у Волинській області. В першій були поліцейські відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Дмитро Штурма, Антон Мандзик, Василь Білоус з колегами, в другій – ковельська патрульна Ірина Зінчук з товаришкою. Дівчата зайняли друге місце серед жіночих команд, подолавши 43 км за 10 год 27 хв. Хлопці ж пройшли дистанцію за 11 годин.

«Переміщуватись було дійсно складно, адже йшли переважно по диких зарослях, крізь густі ліси, через струмки та річки, з постійним перепадом висот. Але ці всі перешкоди – це нічого, порівняно з тим, які емоції та враження отримуєш під час подолання дистанції, насолоджуючись краєвидами та місцевістю наших величних Карпат», – поділилася Ірина.

Коментарі
17 липня
Сьогодні
Вчора
15.07.2019