РАЙОН.IN.UA
Урочисте перезізання червної стрічки
Урочисте перезізання червної стрічки

У Ківерцях відбулося відкриття оновленого спортмайданчика

18:37 30.06.2019
698

У Ківерцях урочисто відкрили оновлений спортивний майданчик для воркауту.

Відкриття майданчика відбулося 30 червня у День молоді в міському парку.

«Сьогодні урочисто відкриваємо ще частину майданчику, де молодь може займатися спортом. В цьому бурхливому світі дійсно треба бути сильним, сильним у першу чергу фізично. Тому я хочу, щоб ці майданчики зранку до вечора були наповнені юнаками та юнками, які б займалася спортом і покращували свої фізичні можливості, були молодими, прекрасними, активними і будували нашу державу», – зазначив міський голова Володимир Жгутов.

Вартість оновленого майданчика становить 100 тисяч гривень. За клопотанням Ірини Констанкевич на будівництво об'єкту було виділено кошти з обласного бюджету.

Ініціаторами акції виступили четверо друзів-спортсменів: Сергій Черкашин, Назар Левчук, Павло Гетманчук та Роман Веселуха. Саме їх Ірина Мирославівна нагородила грамотами за активну участь у громадському житті міста

Під час урочистостей автори ідеї висловили подяку депутатам та міській владі за допомогу в оновленні майданчику для воркауту.

«Дуже дякуємо народним депутатам та міській владі за те що почули нас і допомогли втілити ідею в життя», – зазначили ініціатори акції Павло Гетманчук та Роман Веселуха.

Після урочистого відкриття спортсмени продемонстрували всім присутнім свої вміння та навички на оновлених спортивних знаряддях.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Ківерці заборонений.
Коментарі

ківерчанин

19:47 30.06.2019

100,000 гривень? серйозно? майже як "лежачі поліцейські" по вул .Київська!

18 липня
Сьогодні
Вчора