РАЙОН.IN.UA

Про тату, спорт і дівчат: студент з Рожища потрапив на сторінки популярного глянцю

11:03 29.06.2019
379

Студент з Рожища Юрій Жук став героєм постійної рубрики «Красень СНУ» популярного глянцевого видання Таблоїд Волині.

Хлопець навчається хімічному факультеті за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія», учасник конкурсу «Містер СНУ». Юнаку 18 років і він знає, що таке постійна робота над собою. Юрій часто прокидається о 5 ранку, щоб зробити ранкову пробіжку, пише Таблоїд Волині.

– Чому саме СНУ?
– Я подав документи в Східноєвропейський, бо це найближче до моєї домівки. Тут навчаються більшість моїх друзів – це найголовніший плюс.

А чому вибрав хімічний факультет?
– Я хотів чогось серйозного. В школі, загалом, я вчився добре. Мама наполягала на тому, щоб я вчився на тренера, але я хотів чогось тяжчого. Тренер чи вчитель фізкультури – не дуже серйозна робота. Я добре розумівся у біології, хімії, математиці. Мій вибір був максимально простим – інженерія.

Працюєш десь?
– Тимчасово ні, проте планую. Минулого літа працював на автомийці. Хотів здати сесію і з чистою душею піти на канікули.

А як склав сесію? Чи справді варто її боятись?
– Все склав добре. Продовжую навчатись на державній формі навчання. Головне – вчитись, і тоді точно складеш. Можна ще покласти книжку під подушку – мій особистий лайфхак.

Як пройшов твій перший курс? Було тяжко?
– Чесно, це все було суперкласно. Наші експеременти та досліди приносили нові фарби у повсякденне життя.

Які маєш плани на майбутнє?
– Вивчитись – це основне. Хочу пов’язати все своє життя зі спортом. Планую реалізувати себе в житті. Хоча на магістратуру хочу вибрати щось інше.

Маєш мету чи ціль на літо?
– Повернути свою фізичну форму та знайти роботу. Хочу забезпечити себе та допомогти мамі: забирати з садочка 3-річну сестру та піклуватись про меншого брата.

Маєш дівчину? Який твій ідеал?
– Ні, поки не маю. Але мій ідеал – красива, розумна і головне, щоб була порядна.

Найяскравіший спогад твого життя?
– Це, звичайно, здійснення моєї мрії. Я дуже довгий час хотів собі татуювання, десь з 16 років. Батьки були спочатку проти, але за рік часу я сам заробив собі кошти і мені дозволили.Що для тебе означає це татуювання?
– Взагалі, для мене це символ мудрості, сили, волі та гордості. Тоді я зробив серйозний крок у моєму житті. А зараз хочу ще одне.

Є мрії, які плануєш здійснити цього літа?
– Так, планую з друзями поїхати відпочити всією величезною компанією, щоб зібрались всі 12 людей.

Чим ти займаєшся у вільний час?
– Зараз я віддаю весь свій вільний час своїй пристрасті – кікбоксингу. Почав займатись зимою. Раніше займвся футболом, аж 9 років. Потім мені стало нецікаво, я захотів чогось серйознішого.Але футбол залишився у твоєму житті?
– Так, наразі футбол – це хоббі. Граю за команду ФК «Рожище».

Любиш читати?
– У вільний час – звичайно. Люблю на філософську тематику. Все залежить від настрою. Улюблені жанри – фантастика та жахи. Обожнюю Стівена Кінга.

Маєш людину, на яку ти рівняєшся?
– Так, маю одного друга, який завжди підштовхує мене на більше. Завдяки йому я почав займатись спортом. Ми дружимо 12 років і навіть разом сиділи за партою. Він займався кікбоксингом та став багаторазовим чемпіоном України. Зараз займається боксом. Він завжди ставить собі високі планки і завжди йде вперед. Своїми досягненнями він надихає і мене.

Яку роль у твоєму житті відіграє спорт?
– Займаюсь кожен день, веду здоровий спосіб життя. Вважаю, що алкоголь і цигарки – для слабаків. Часто встаю о 5 ранку і бігаю. Взагалі, я здобув на луцькому чемпіонаті з кікбоксингу друге місце.Бліц-опитування

– Чай чи кава?
– Чай.

– З цукром чи без?
– З величезною ложкою цукру.

– Книга чи фільм?
– Книга.

– Літо чи зима?
– Літо.

– Прокинутись о 8:00 чи о 13:00?
– О 8-й, звичайно.

Блондинки чи брюнетки?
– Важко вибрати, але брюнетки.

Комедії чи жахи?
– Жахи.

Що побажаєш читачам?
– Займайтесь спортом, йдіть до своєї цілі та здійснювали свої мрії. Все вдається – варто лише захотіти.

Коментарі
18 липня
Сьогодні
Вчора