РАЙОН.IN.UA
Колишня очільниця музею Тетяна Зінчук вітає Юрія Фініковського і його колектив
Колишня очільниця музею Тетяна Зінчук вітає Юрія Фініковського і його колектив

У Любомлі привітали музейників із професійним святом. ФОТО

20:05 21.05.2019
159

Святкові урочистості відбулися у краєзнавчому музеї.

З вітальними словами та подарунками колектив прийшла привітати районна та місцева влада, керівники установ, підприємств та організацій, меценати, друзі та прихильники закладу, – йдеться на сторінці-facebook Любомльського краєзнавчого музею.

Відкривав та вів захід директор храму історії Юрій Фініковський. У своєму виступі він ознайомив присутню аудиторію з діяльністю закладу, його історією, наголосив на важливості пошуку нового приміщення під музей, яке б дало змогу показати багаті колекції фондів

Про роль музею для Любомльщини говорили у своєму виступі заступник голови Любомльської ОТГ з гуманітарних питань Олег Зламанюк, голова Рівненської ОТГ Володимир Крижук, помічник народного депутата Ігоря Гузя – Ігор Торба, заступник голови Любомльської районної ради Ганна Сачук, начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Володимир Дячук, працівники освіти краю Лариса Солом'янюк, Василь Загура, Ігор Красицький, краєзнавець та колекціонер Микола Дзей, колишня очільниця музею Тетяна Зінчук, головний зберігач фондів, заслужений працівник культури України Олександр Остапюк, ряд благодійників та меценатів, гості заходу.У рамках заходу музейні колекції поповнились окремими експонатами. Так, головний зберігач фондів Олександр Остапюк подарував колекцію монет XVI-XVIII ст., депутат Головненської ОТГ Іван Дігтярук – колекцію сучасних монет країн Європи, краєзнавець Микола Дзей – документи та фото 20-30-х рр. ХХ ст., колекціонери Олег Симошенко та Петро Шумило – предмети металопластики та археології тощо.

Окремих дарувальників та меценатів музею відмічено грамотами та подарунками.

У рамках заходу відбулося відкриття виставки «Любомльський музей – хранитель історії краю».

Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2019