РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

«Аеросфера» запрошує місцевих майстрів та майстринь

12:06 21.05.2019
122

Карнавал повітряних куль «Аеросфера-2019» активно готується до старту. Організатори наповнюють програму та обмірковують безліч варіантів з облаштування території.

Протягом двох днів 1-2 червня на території Іподрому (парк ім. Лесі Українки) команда «Аеросфери» творитиме настрій та емоції лучан не лише повітряними кулями, польотами, підйомами та світловими шоу, – повідомляють організатори.

Нагадуємо, «Аеросфера» – це в першу чергу свято для всієї родини, адже саме в ці дати припадає Міжнародний день захисту дітей, тож ми фокусуємо увагу на тих розвагах, які задовільнять дитячі примхи та витівки дорослих.

Одним з компонентів програми задумано ярмарок ручних виробів та проведення майстер-класів з рукоділля. Запрошуємо місцевих майстрів та майстринь взяти участь у ярмарку та презентувати власні вироби.

Умови участі:

  1. Організатори безкоштовно надають локацію для проведення ярмарку та забезпечують усіх відібраних учасників столами, стільцями та, при потребі, готові обговорити додаткові технічні деталі.
  2. Останній термін зголошення – 12:00 29 травня, аби організатори змогли вчасно підготувати усе необхідне для цієї зони.
  3. Тривалість ярмарку щодня (1-2 червня) 15:00-19:00, тож кожен учасник зобов’язується представляти власні доробки у цей період.
  4. Організатори обов’язково попросять вас надіслати фото або лінк на опубліковані вироби.
  5. Учасник публікує у соціальних мережах афішу карнавалу «Аеросфера-2019» з власним текстом про участь у ярмарку.

Учасники та всі охочі (скажімо, ви не бажаєте виставляти власні вироби, але з задоволенням провели б майстер-клас) можуть пропонувати теми (модулі) в програму майстерок. За вами проведення та матеріали, з нас – безкоштовна локація, згадки про вас в основній програмі карнавалу, сприятлива атмосфера та інформаційний супровід в межах програми «Аеросфери». Усі творчі майстерні відбуватимуться за заздалегідь узгодженим розкладом.

З особливим ентузіазмом вітаємо продукцію та майстер-класи, що тематично відповідають концептам Аеросфери: повітряні кулі, повітряні судна, рукотвори для дітей, родинна тематика тощо.

Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2019