РАЙОН.IN.UA

Лучанин втрапив у халепу через контрафакт

10:39 21.05.2019
168

Луцький міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором та 54-річним лучанином угоду про визнання винуватості і призначив чоловікові покарання у виді штрафу у 18,7 тисячі гривень за незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Про це повідомляє прес-служба облпрокуратури.

Із серпня по вересень 2018 року, не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарювання та не маючи державного дозволу на торгівлю алкогольними напоями й спиртом етиловим, мешканець обласного центру Волині незаконно придбав близько 450 л спирту, який не відповідав вимогам чинного державного стандарту, зберігав його у власному помешканні та збував усім охочим.

Під час проведених на початку вересня 2018 року обшуків у його квартирі й будинку було вилучено бочки, каністри та скляні пляшки зі спиртом, обладнання для розливу й готівку, одержану від незаконної реалізації контрафакту.

Під час досудового розслідування лучанин визнав свою винуватість у скоєному, щиро розкаявся та активно сприяв розкриттю злочину, відтак з ним було укладено угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.

Незаконно виготовлену продукцію у чоловіка конфісковано.

Читайте також: Як захиститися від домашнього насильства: поради фахівців

Коментарі
20 червня
Вчора
18.06.2019