РАЙОН.IN.UA
У Володимирі боролися за перемогу в конкурсі «Кращий зварювальник Dnipro-M»
У Володимирі боролися за перемогу в конкурсі «Кращий зварювальник Dnipro-M»

У Володимирі боролися за перемогу в конкурсі «Кращий зварювальник Dnipro-M»

18:24 16.04.2019
86

У Володимир-Волинському Вищому професійному училищі відбувся третій відбірковий тур обласного конкурсу «Кращий зварювальник Dnipro-M».

Під час змагання студенти вправлялися у професійній майстерності. Конкурсним завданням було зварювання металевих пластин. Якість та точність виконаних робіт оцінювало експертне журі.

За результатами виконаних завдань перше місце посів Дмитрук Віталій, друге – Кропивник Іван, а третє – Красюн Владислав. Усі переможці отримали призи, що будуть допомагати їм і на далі підвищувати їх професійну майстерність.

Крім конкурсної програми організатори підготували корисну інформацію – студенти дізнались про останні новинки в сфері зварювального обладнання, змогли власноруч протестувати новинки від бренду Dnipro-M.

Протягом місяця конкурсна команда Dnipro-M відвідає більше 10 навчальних закладів Волинської області. Усі регіональні переможці вже на початку травня будуть представляти свої навчальні заклади у фінальному обласному змаганні у місті Луцьк.

Довідково:

Компанія Dnipro-M вже другий рік поспіль мандрує Україною і проводить майстер-класи для майбутніх зварювальників. В навчальному році 2018-2019 був запущений конкурс «Кращий зварювальник Dnipro-M». У конкурсі вже прийняло участь більше ніж півтисячі студентів та проведено два обласних конкурси - Харківської та Дніпропетровської області.

Коментарі
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019