РАЙОН.IN.UA
Марія Поліщук з нагородами.
Марія Поліщук з нагородами.

Рожищанка стала лауреатом міжнародного конкурсу у Кракові

16:42 13.04.2019
106

Нещодавно у Кракові пройшов Міжнародний фестиваль талантів «Коронація зірок».

Методист з народної творчості, рожищанка Марія Поліщук дистанційно взяла участь у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та виборола диплом лауреата першого ступеня.

Майстриня представила самчиківський розпис. Журі оцінювало 5 робіт, виконаних у цій техніці.

«Барвистий, розкішний, зі своїм характером і стилем. Самчиківський розпис для багатьох ще лишається невідомим. В основі сюжетів – українські традиції, фольклор, принципи автентичного народного розпису, – розповідає пані Марія. – Є в Самчиківському розписі щось від писанкарства, щось від вишиванки, щось від гуцульських килимів, адже він поєднує в собі традиційні місцеві українські елементи орнаментів з орнаментикою прадавніх племен, що жили колись на нашій землі».

Професійне журі оцінило роботи та нагородили Марію Поліщук дипломом лауреата I ступеня та медаллю.


До слова, цими днями учасник любительського об'єднання «Ренесанс» Назар Поліщук прийняв участь у Міжнародному молодіжному фестивалі «Мистецькі барви», що проходив у місті Прилуки.

Директор Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу «Мистецькі барви» Олександр Дубовик та начальник відділу культури та туризму Прилуцької міської ради Катерина Мовчан об'єднали у фестивалі дітей, котрі мають інвалідність. Назарій Поліщук був нагороджений дипломом за участь.

Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

Коментарі
22 квітня
Вчора
20.04.2019