РАЙОН.IN.UA

Рожищенського лікаря, який не прийняв хворих дітей, покарають. ВІДЕО

09:32 10.04.2019
284

Лікар Рожищенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Муц, який відмовився під час чергування оглянути двох хворих дітей, отримає догану.

Про це журналістам Суспільного розповіла виконувачка обов’язків головного лікаря Рожищенського ЦПМСД Вікторія Петровська.

Нагадаємо, у суботу сімейний лікар, який чергував у відділенні педіатрії, зі слів мами, відмовився оглянути двох її дітей, шести та восьми років. Вона написала на лікаря скаргу.

«Вчора приїхали з лікарні, то в меншого 38,8 була температура», – розповідає мама Катерина Гайдучик.

За її словами, Кирило та його старший брат Ілля захворіли минулого тижня. Іллі встановили діагноз «гострий бронхіт». Молодшому Кирилові сімейний лікар діагностував гостре респіраторне захворювання. Обом призначили лікування. Зі слів Катерини Гайдучик, цієї суботи у дітей знову піднялася температура. За порадою лікарки, з якою підписувала декларацію, жінка повезла синів до чергового медика.

«На чергуванні був тільки один черговий лікар, сімейний лікар Муц Віталій Олександрович. Він дуже довго розказував мені, що я не правильно роблю, бо в мене є свій сімейний лікар, до якого я повинна звертатися. Сказав, що отримує він гроші тільки за тих пацієнтів, які в нього зареєстровані», – згадує той день Катерина.

8 квітня жінка вкотре поїхала до лікарні. Каже, синів оглянув лікар, з яким родина уклала декларацію. На Віталія Муца Катерина Гайдучик написала скаргу.

«Його викликали і він знову ж таки сказав, що він не зобов’язаний оглядати дітей, ніякого вибачення не прозвучало», – каже мама.

Із сімейним лікарем родина підписала декларацію торік у жовтні. Лікар Віталій Муц у закладі працює на півставки, розповіла виконувачка обов’язків головного лікаря медустанови Вікторія Петровська.

«Наразі ми приймаєм всіх, чи є декларація чи не має. Ну так сталося. Це через особисті погляди лікаря. Ну, от він ще пояснення напише письмове на скаргу і після цього буде написаний наказ і винесена догана», – обіцяє Вікторія Петровська.

Лікар Віталій Муц має на ситуацію власну думку.

«Пацієнтка має свою думку. Я, звичайно, маю свою. Я не відмовляв, я рекомендував звернутися до свого лікуючого лікаря, адже вона сама, згідно закону України, мала право вибрати собі лікуючого лікаря», – каже він.

Коментарі
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019