РАЙОН.IN.UA
Дорогу в селі Личани Ківерцівського район почнуть ремонтувати вже цього року
Дорогу в селі Личани Ківерцівського район почнуть ремонтувати вже цього року

Дорогу в селі Личани Ківерцівського район почнуть ремонтувати вже цього року

14:14 06.04.2019
120

Дорога Олика-Метельне-Личани на Пітушків протяжністю 3,7 кілометра потребує ремонту вже десятки років.

Місцеві мешканці на чолі з головою сільської ради Оленою Кашевською куди тільки не зверталися: і до районної влади, і до обласної ради, і до депутатів. Однак, після звернення до голови обласної адміністрації Олександра Савченка справа таки зрушила з місця. Про це повідомили у Відділі інформаційної політики Волинської облдержадміністрації.

«На 2019 рік ця дорога була включена в перелік. Міністерство інфраструктури України її погодило. І зараз подання знаходиться на розгляді бюджетному комітеті Верховної ради України. На неї ми передбачаємо 700 тисяч гривень. Також на залишках в нас є ще 600 тисяч, які були перехідними з минулого року. Ви лише маєте визначитися, який відрізок дороги потрібно ремонтувати першочергово», – розповів заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось.

Читайте також: Наклали асфальту: де, як і за скільки ремонтували волинські дороги

Олександр Савченко, який вирішив особисто оглянути дорогу, відзначив, що тепер цей об`єкт буде перехідним. Наступного року буде легше кошти на нього виділяти.

«Я розглядаю перспективу села в комплексі. Село – велике, хатинки чепурненькі, культурний та історичний потенціал є. Ця територія має шанс стати потужним туристичним центром області. Тому звісно, дорогу треба робити. В комплексі – це велика робота, яку ми всі разом маємо організувати. Бажання є, очі у вас горять, – будемо працювати», – резюмував Олександр Савченко.


У відділі інформаційної політики ВОДА запевняють: місцеві жителі вражені, що голова обласної державної адміністрації приїхав особисто інспектувати стан дороги. Кажуть, посадовці високого рівня до них не заїжджали давно.

Коментарі
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019