РАЙОН.IN.UA

В області погодили перелік доріг, які ремонтуватимуть у Шацькому районі

16:52 03.04.2019
121

В Шацькому районі цього року відремонтують деякі дороги місцевого і державного значення.

Незабаром в області на повну запрацюють дорожники. Цьому сприяють як погодні умови, так і завершення підготовчих робот для початку ремонту доріг. Зокрема, днями в Укравтодорі погодили перелік об’єктів капітального, поточного, середнього ремонту доріг місцевого значення Волинської області, що затверджений головою обласної державної адміністрації Олександром Савченком, – інформують у прес-службі Волинської ОДА.

Слід зазначити, що цьогоріч на автошляхи Волині планують спрямувати 393,9 млн грн так званої дорожньої субвенції, яку витратять на ремонт доріг місцевого значення. Саме Волинська обласна державна адміністрація виступає замовником виконання робіт, адже з 1 січня 2018-го року автомобільні дороги місцевого значення разом із обслуговуючими господарствами перейшли до сфери управління місцевих органів влади.

Тож у поточному році Волинська ОДА ремонтуватиме понад двісті об’єктів. До слова, у переліку є 14 об’єктів капітального ремонту та 29 об’єктів поточного середнього ремонту автошляхів, що знаходяться за межами населених пунктів.

Шацький район

► Шацьк - Залісся - Грабове - Старовойтове до М-07 км 0+000-км 0+600 (капітальний ремонт),

► Шацьк - Залісся -Грабове - Старовойтове до М-07 км 5+550 - км 6+850 (ІІ черга) (поточний середній ремонт).

Служба автомобільних доріг у Волинській області також здійснюватиме ремонтно-будівельні роботи на автошляхах державного значення.

У Шацькому районі це дорога Шацьк – Вілиця – Прип’ять – Любохини.

Читайте також: Оголосили тендер на проведення ремонту дороги Шацьк-Вілиця-Прип'ять-Любохини

Коментарі
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019