РАЙОН.IN.UA
Безробітних маневичан будуть влаштовувати на роботу після навчання
Безробітних маневичан будуть влаштовувати на роботу після навчання

Безробітних маневичан будуть влаштовувати на роботу після навчання

17:48 03.04.2019
269

У Маневичах організували робочу зустріч директора районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрія Корольчука з директором професійного ліцею Олександром Піддубним.

Маневицький професійний ліцей є партнером служби зайнятості з питань професійного навчання, перенавчання безробітних на замовлення роботодавців.

В ході зустрічі директор філії ознайомив із ситуацію на ринку праці району. Також проінформував керівника навчального закладу із послугами, які надає служба зайнятості не тільки для закладу професійної освіти, але і як для роботодавця. Детально обговорили питання компенсації єдиного соціального внеску на створення нових робочих місць.

Окремо поговорили про навчання безробітних на замовлення роботодавців за професіями «машиніст крана автомобільного» та «лісоруб» в першій декаді квітня місяця. Оскільки в планах Маневицького професійного ліцею є наміри на відкриття перукарні, фахівці районної філії Волинського ОЦЗ здійснили підбір безробітних та направили на навчання за професією «перукар» в Рівненський ЦПТО.

Також директори підписали договір про працевлаштування безробітних жителів району, після проходження їх навчання у Маневицькому професійному ліцеї.

Читайте також: У маневицькому ліцеї завершили навчання безробітні жителі району.

Загрузка...
Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора