РАЙОН.IN.UA
Річка Конопелька на світлині фотографа Володимира Ковалюка
Річка Конопелька на світлині фотографа Володимира Ковалюка

У селі на Волині діти під час канікул прибирали берег річки

15:10 02.04.2019
90

У селі Носачевичі відбулась акція до Дня землі.

Захід організували минулого тижня. Про це повідомляє через форму на сайті Район.Рожище «Додати новину» вчителька Світлана Сидорук.

Школярі-волонтери ЗОШ І-ІІ ст. села Носачевичі (Сидорук І., Ковальчук І., Мазорук Т., Матеюк В., Клімчук Д., Дудко А., Ольховик Х.) під керівництвом вчителів Світлани Сидорук і Наталії Морар, під час канікул вирішили прибрати частину берега річки Конопельки, урочище Піскова.

«Напевно, більшість людей, що проживають у цьому районі, побували на відпочинку і стали свідками вражаючої картини. Сміття, яке викинули відпочиваючі, розкидане по всій території берега», – пише вчителька.

Учасники акцї постаралися максимально поприбирати, але, на жаль, по всій території берага і лісу, відходів залишилося ще багато.

«Діти нашої школи завжди долучаються до прибирання території, узбіччя доріг, є неодноразовими переможцями в акціяї «Біощит. Охорона мурашок». І, розуміючи екологічний стан нашої землі, вирішили хоча б таким чином посприяти очищенню берега річки.

Але, на превеликий жаль, ми одні не в змозі підтримати рівень чистоти усієї території.Тому ми закликаємо: «Люди, схаменіться! Будьте небайдужі! Не смітіть! Старайтеся завжди поприбирати після себе. Вам буде приємно наступного разу потрапити на чисту територію і отримати задоволення від відпочинку, адже сміття саме не прибереться», – звертається Світлана Сидорук.

Коментарі
22 квітня
Вчора
20.04.2019