РАЙОН.IN.UA

Локачі: ще одна виборча дільниця назвала трійку лідерів президентських перегонів

22:45 31.03.2019
2558

На виборчій дільниці № 070436 (20 округ), яка працює в районному будинку культури, завершується підрахунок голосів.

До трійки лідерів тут потрапили Володимир Зеленський, який набрав 129 голосів, Юлія Тимошенко – 112 голосів та Петро Порошенко – 102 голоси.

Читайте також як проголосували на дільниці, яка працює на виборчій дільниці у Локачинській селищній раді та у селі Привітне.

Коментарі

Голобородько

02:54 01.04.2019

Я так хочу шо ти зеленське чмо і ті хто тебе обирали прочитали, те що я зараз напишу. Спочатку до тих хто тебе обирав, ви мразі без совісті, без честі без любові до України, вашими руками загреблося все, що було нам так дорого, пам'ять загиблих, Майдан, Томос, Європейський напрямок, Армія, якою ми гордилися, бо вона стала сильною і спроможньою Перемогти! Мову! Дітей наших, внуків, правнуків, ви все закопали, ви бидло, яке поцілувало москвитів в @раку,облизало їм пятки і зігнули перед ними спину, ви зрадники своєї Країни, чмошники і мразота, яка проголосувала за клоуна і картинку з телевізора, за кусок ковбаси, якою ви подавитесь! Але запомнить, я уїду з цієї Країни назавжди, а ви тут будете гнить, і всім європейцям, американцям, всій світовій спільноті я буду говорити про вас з брезгливостью! Тепер тобі кусок лайна Зеленський, слухай уважно, і знай, ти гнида, нікчема, ти підстилка путінська, рашистське чувирло, кадировська сосалка, ти ніколи НІКОЛИ чуєш ти піндарас, не будеш дійсним президентом України, ти навіки будеш її позором, і жити ти довго не будеш, таких як ти уберають бистро, як мусор, часІки тікають, чекай свого часу, часу коли на твої похорони прийдуть одиниці!

21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019