РАЙОН.IN.UA

На Волині швидка шість разів не доїхала вчасно через погані дороги

14:00 31.03.2019
596

За добу бригади екстреної медичної допомоги виїжджали 353 рази.

Всього за 30 березня у Центральній оперативній диспетчерській зареєстровали 448 звернень, здійснили 353 виїзди, з яких вісім були безрезультатними. Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на сторінці у Facebook.

У зв’язку з незадовільним станом доріг за добу зареєстровано шість випадків невчасного доїзду бригади екстреної медичної допомоги:

  • Іваничівському районі до села Орищі;
  • Ківерцівському районі до села Омельне;
  • Ковельському районі до села Гончий Брід;
  • Любешівському районі і до села Щитинь;
  • Маневицькому районі до села Серхів;
  • Луцькому районі до села Буків;

У Луцькому районі в селі Лаврів, повертаючись з виклику, бригада екстреної медичної допомоги змушена була викликати бригаду МНС, оскільки самостійно виїхати з болотяного полону, не змогла.

За добу медики виявили три випадки гострих коронарних синдромів і один раз виїздили на ДТП.

З Маневицького району, для надання спеціалізованої медичної допомоги хворому, що впав з дерева, було здійснено перевезення в Луцьку міську клінічну лікарню відразу з виклику

Лікар консультант консультативно-телеметричного посту Центральної оперативної диспетчерської прийняв та проаналізував 110 ЕКГ, переданих з місця виклику бригадами екстреної медичної допомоги зі всієї Волинської області.

Диспетчери та лікарі-консультанти надали 60 порад. На приймальні відділення лікувально-профілактичних закладів Волинської області доставили 113 осіб.

Читайте також: Наклали асфальту: де, як і за скільки ремонтували волинські дороги

Коментарі
22 квітня
Вчора
20.04.2019