РАЙОН.IN.UA
Маневичани зустрілись з письменниками Тетяною П'янковою та Василем Кузаном
Маневичани зустрілись з письменниками Тетяною П'янковою та Василем Кузаном

Маневичани зустрілись з письменниками Тетяною П'янковою та Василем Кузаном

18:05 29.03.2019
48

У Маневицькій центральній районній бібліотеці провели зустріч з творчим, поетичним тандемом – Василем Кузаном і Тетяною П'янковою.

Василь Кузан – закарпатський поет, прозаїк, літературознавець, журналіст, громадський діяч, член Національної спілки письменників України. За своє життя Василь видав двадцять дві книги, за які його відзначили багатьма всеукраїнськими та всенародними преміями. Найвідоміші серед них, такі як «Верлібрідо», «Золото Карпат», «Сингулярність», «Різдво метелика» мають успіх серед читачів.

Його відомий роман «Експрес-наречений» та збірка віршів на бойківському закарпатському діалекті української мови «Дьоньдята» особливо популярні серед читачів. Також Василь Кузан є автором понад сотні текстів пісень, які виконують народні артисти України Іван Попович, Валентина Степова, Степан Гіга та інші.

Тетяна П'янкова – прикарпатська письменниця, видавець, філолог, креативний менеджер та член Національної спілки письменників України. Відома в літературі письменниця та поетеса Івано-Франківщини. Автор трьох збірок поезії та романів «Кролівна» і «Сонце в подолку». Лауреат міжнародної премії «Гранослов» та Премії Ордену Карпатських Лицарів.

Вірші Тані – це написана словами Музи музика. Вона – поет-психолог, який творить магію, ворожить словами, закликає, замовляє, причаровує голосом, римами та паузами. Поціновувачі художнього слова мали змогу насолодитися майстерним читанням не тільки віршованих рядків, а й уривків з прозових творів самими авторами, а також поставити запитання. За питання Тетяни Миткалик гості подарували набір листівок із зображенням Івана Франка.

Також маневицька районна бібліотека отримала у дарунок від авторів книги. Директор ЦБС Любов Солов'янчик подякувала письменникам за подаровані книги та за організовану зустріч Миколі Мартинюку. На завершення заходу кожен охочий придбав книги з автографом та зробив фото на згадку.
Читайте також: У маневицькій бібліотеці провели районний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання».

Коментарі
21 квітня
Сьогодні
Вчора
19.04.2019