РАЙОН.IN.UA
Як у Рожищі будують спортивний майданчик
Як у Рожищі будують спортивний майданчик

Як у Рожищі будують спортивний майданчик

10:48 30.03.2019
340

З метою залучення дітей і учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя серед населення в Рожищенському районі реалізується проект будівництва спортивних майданчиків.

Роботи з будівництва тривають за адресою Гагаріна, 40 в місті Рожище, – йдеться на сайті РДА.

Реалізація проекту розпочалася в минулому році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Замовником з виконання робіт визначено департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Вартість будівництва складає понад 5 мільйонів гривень. У 2018 році профінансовано трохи більше мільйона: 945 тисяч – з Державного фонду регіонального розвитку та 150 тисяч гривень з районного бюджету.

У 2019 році з районного бюджету профінансовано 500 тисяч гривень на співфінансування проекту «Нове будівництво спортивних майданчиків з штучним покриттям на території Рожищенської районної дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Гагаріна, 40 в м. Рожище, Волинської області», а також 12 тисяч гривень на систему поливу футбольного поля Рожищенської ДЮСШ.

Окрім того, рішенням сесії районної ради від 28 березня 2019 року з районного бюджету виділено 30 тисяч гривень Рожищенській районній дитячо-юнацькій спортивній школі на розвиток дитячого футболу.

З березня 2019 року активно ведуться роботи з будівництва спортивного майданчика. На даному етапі баскетбольна площадка повністю підготовлена для штучного покриття. Футбольний майданчик по периметру огороджується металевим парканом.

«Будівництво таких об’єктів – це важлива складова розвитку молоді, адже діти матимуть можливість займатися спортом на свіжому повітрі та у комфортних умовах. Сучасний спортивний майданчик стане не лише місцем проведення змагань для школярів, але й осередком спортивного життя для всіх жителів Рожищенського району», – вважають у РДА.

Загрузка...
Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора