РАЙОН.IN.UA

Дочці екс-депутата Луцькради знову відмовили в оренді зупинки

13:55 27.03.2019
180

Ользі Москвич, котра є донькою колишнього депутата Луцької міської ради Дмитра Москвича, відмовили в оренді зупинки на Старому ринку.

Про це стало відомо у середу, 27 березня, на засіданні сесії Луцької міської ради, – повідомляє «Волинь24».

Нагадаємо, раніше землю під зупинкою орендувала Ольга Москвич. У травні 2018 року договір з нею депутати відмовились продовжувати. Нарікали обранці громади на те, що зупинка брудна і захаращена, а підприємець за багато років оренди так і не привів її до ладу.

За декілька місяців до міської ради знову звернулась Ольга Москвич. Вона попросила віддати їй в оренду 0, 04 гектара землі під зупинкою і магазином.

Однак і того разу депутати відмовились віддавати землю в оренду. За проголосували лише 12 обранців громади. Аргументи навели ті ж.

У січні депутати знову розглянули питання про те, аби надати Ользі Москвич земельну ділянку на вулиці Глушець, 4, на умовах оренди строком на 5 років, площею 0,0436 га, для будівництва та обслуговування будівлі зупинки громадського транспорту з продовольчим магазином, згідно з додатком. Однак не підтримали голосуванням.

Такий же проект рішення винесли на березневу сесію Луцькради. Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала зауважив, що його виносять на сесію вже всьоме. Однак і цього разу депутати не підтримали цей проект рішення.

Коментарі
22 квітня
Вчора
20.04.2019