РАЙОН.IN.UA
Учасники прибирання
Учасники прибирання

Як на Ратнівщині звільняли від сміття набруднішу водойму Волині

10:02 24.03.2019
525

Небайдужі жителі селища Заболоття та дев'ятикаласники місцевої школи прибрали територію навколо однієї із набрудніших водойм Волині – озера Ковпини.

Прибирання провели у суботу, 23 березня. Про це пише голова Заболоттівської громади Валерій Свіржевський у Facebook.

Сьогодні із молоддю, окремими небайдужими жителями селища брали участь у Світовом флеш-мобі по прибиранні озера Ковпини.

«Прикро, але факт.Озеро Ковпини попало в першу 5 рейтингу найгрязніших водойм Волині..Сміття, пляшки, пластик, поліетилен, памперси і т.ін. як на березі, так і в озері. Львіське сміттєзвалище відпочиває! 5-7 приозерних дворів викидають в прибережну лісосмугу весь свій непотріб, вивозять тачками, мішками, пакетами, при цьому розмірковують про великі матерії, критикують владу, президента, еколога і поліціянта , обговорюють стан справ у Гондурасі і Еквадорі,а самі, як свинячили так і свинячать далі.Охоче допомагають їм у цій справі відпочиваючі. Не дуже привабливий краєвид і на інших водоймах громади.Щиро дякую всім причетним до челенджу», – зазначає Валерій Свіржевський.

Також очільник Заболоттівської ОТГ висловлює подяку учням 9-А класу та класному керівнику Олені Головій, вчителю Вячеславу Ліпіну, місцевому жителю Григорію Шевчуку.
Читайте також:

На Ратнівщині відбулася екологічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». ФОТО

Велимченська ОТГ: як прибрали сміттєзвалище. ФОТО

Коментарі
20 серпня
Вчора
18.08.2019