РАЙОН.IN.UA
Представили нового керівника Ковельського відділення «Волиньгазу»
Представили нового керівника Ковельського відділення «Волиньгазу»

Представили нового керівника Ковельського відділення «Волиньгазу»

09:15 20.03.2019
513

Голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя відрекомендував голові районної державної адміністрації Вікторові Козаку нового керівника Ковельського відділення ПАТ «Волиньгаз» – Андрія Боярчука.

Керівник виконавчої гілки влади Ковельщини під час знайомства з новим очільником відомства виголосив надію на продуктивну співпрацю та взаєморозуміння для роботи на благо краян та висловив впевненість в тому, що новому керівнику, який до нового призначення очолював Горохівське відділення, буде комфортно трудитися на Ковельщині. Про це повідомляють у відділі з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Варто нагадати, що наприкінці року під брендом Регіональної газової компанії ПАТ «Волиньгаз» відбулось офіційне відкриття та введення в дію сучасного Центру обслуговування клієнтів, відтак, офіс знаходиться за адресою: місто Ковель, вулиця Степана Бандери, 34 А.

Відтоді щоденно, окрім вихідних, споживачі природного газу міста Ковеля та прилеглих районів мають можливість отримувати консультації та проводити різноманітні сервісні операції.
Читайте також: Ковельчани можуть подати показники газових лічильників через Viber

Коментарі
20 серпня
Вчора
18.08.2019