РАЙОН.IN.UA
У Маневичах побувала делегація з Республіки Польща
У Маневичах побувала делегація з Республіки Польща

У Маневичах побувала делегація з Республіки Польща

19:10 19.03.2019
224

Маневицький район відвідала делегація з міста Згеж (Республіки Польща) у складі голови Ради Гжегожа Лєснєвіча, секретаря Ради Роберта Хохольські, інспектора відділу промоції і культури Якуба Недзеля.

Мета приїзду – підсумовувати співпрацю та організацію відзначення 20-ї ювілейної дати щодо співпраці між містом Згеж та Маневицьким районом. Угода про співпрацю підписали 4 червня 1999 року.

Делегацію з міста-партнера зустріли голова райдержадміністрації Андрій Линдюк та голова районної ради Анатолій Мельник. Участь в засіданні оргкомітету взяли директор Центру «Діалогу Костюхнівка» Ярик Гурецький, заступник керівника апарату РДА Наталія Шевчук, начальник відділу з питань міжнародного співробітництва та інвестицій РДА Надія Савчук, начальник відділу освіти РДА Валентина Книш, виконувач обов'язків начальника відділу культури та туризму РДА Сергій Міщук, директор школи села Костюхнівка Василь Давидюк.

Учасники зустрічі визнали, що найбільше вдалося досягнути в освітньому напрямку: співпраця «шкіл партнерських», обмін делегаціями та досвідом між педагогами, спільні відпочинки дітей (за останні чотири роки й польських дітей в Україні).

На нараді окреслили основні напрямки та подальшу співпрацю: організація зустрічей підприємців, лісівників, спільні засідання депутатів рад. Також підкреслили, що важливо провести на високому рівні й в обох країнах відзначення такої знаменної дати.

Польська делегація вшанувала хвилиною мовчання загиблих воїнів України – Героїв Небесної Сотні та Героїв, загиблих в російсько-українській війні, поклали квіти до пам‘ятного Стенду.

Читайте також: Маневицька делегація взяла участь у заходах Дня білоруської писемності.

Коментарі
22 серпня
Сьогодні
Вчора