РАЙОН.IN.UA
Олег Кіндер
Олег Кіндер

Ковельський мер Олег Кіндер обізвав телеканал «Аверс» – «дерьмом»

17:15 15.03.2019
589

Ковельський міський голова дуже бурхливо і неадекватно відреагував на прямий ефір телеканалу «Аверс» за участю депутатів міськради від «УКРОПу».

На телеканалі «Аверс» в прямому ефірі програми «Відкрита влада. Ковель» 13 березня виступали представники громади – депутати Ковельської міської ради Ігор Пініс та Володимир Косцьовят, а також інші мешканці міста та району. Присутні у студії «укропівці» впродовж майже півтори години гостро критикували міське керівництво за стан справ у різних сферах муніципального господарства, рубали правду-матку про марнотратство та інші негаразди у місті.

Виступи обранців ковельської громади у прайм-тайм телевізійної сітки мовлення вкрай не сподобалися міському голові Олегу Кіндеру, який у зв’язку з цим навіть «присвятив» їм чимало робочого часу на засіданні виконавчого комітету, що відбулося наступного дня, 14 березня.

«Я не збираюся це дерьмо слухати. Хватить. Всьому є межа. Тому що вчора у мене було дуже серйозне спілкування з керівництвом нашої політичної сили. Я сказав, що, вибачте мені, оце дерьмо, яке було на «Аверсі», воно для мене було крайньою межою», – обурювався градоначальник.

Він не сказав, з ким саме спілкувався. Не виключено, що мова була із самою лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, яка перебуває в дуже тісних зв’язках з олігархом та одним із основоположників «УКРОПу» Ігорем Коломойським. Ігор Валерійович, очевидно, має вплив на голову Волинської обласної ради та лідера волинського «УКРОПу», магната Ігоря Палицю, які є сусідами по швейцарських латифундіях. Останнього пов’язують із телеканалом «Аверс». Так виглядає, що Олег Олексійович, який уже десять років нарікає сам себе «гарантом Конституції» у Ковелі, пожалівся у столицю на тележурналістів, яких треба приструнити.

За словами міського голови, коли на прямий ефір зателефонував глядач, задавши питання про газ, то депутат Ковельської міської ради (це був член постійної депутатської комісії міськради з питань житлово-комунального господарства Володимир Косцьов’ят, – ред.) йому сказав: «Да. Я вас підтримую. Прийдіть до мене, напишіть заяву на керівника газового господарства і на міського голову». І всього-то!

«Ну хоть би клепку мав! – «вибухнув» Кіндер на виконкомі. – А міський голова – власник чи співвласник разом з Фірташом мереж, які знаходяться в тому числі на території міста Ковеля? Ну є всьому межа. Аби нормальна людина послухала (кого мав на увазі Кіндер?), це тільки біля віска можна покрутити. Із-за чого, ще дехто договориться. Повірте мені, приймемо рішення в частині, щоб на комісію. Може, чоловіку потрібно в інших закладах лікуватися», – пригрозив збуджений Олег Кіндер адміністративно-психіатричною розправою депутату.

Варто зауважити, що оте «біля віска покрутити» досить часто злітає з вуст Олега Олексійовича в адресу своїх опонентів. Причому він красномовно демонструє це крутіння жестом. Ще не було в історії виконавчого комітету Ковеля, аби очільники міста приймали «рішення» про примусове запроторення в «психушку» політичних конкурентів.

Коментарі
24 березня
Сьогодні
Вчора