РАЙОН.IN.UA
Прихильники Московського патріархату
Прихильники Московського патріархату

У Клепачеві прихильники Московського патріархату молилися під храмом, який перейшов до ПЦУ

20:29 11.03.2019
637

10 березня 2019 року прихожани УПЦ в селі Клепачів Ківерцівського благочиння зібрались на Божественну літургію у Свято-Покровському храмі, що діє у сусідньому селі Озерце.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

Як повідомив настоятель громади УПЦ протоієрей Володимир Тихонюк, раніше, допоки у Клепачеві не був збудований та освячений храм, віряни села Клепачів так само відвідували Богослужіння у селі Озерце, де громада УПЦ відбудувалась за кілька років до них. На цей момент Свято-Покровський храм лишається єдиним на території Жидичинської ОТГ, який ще не перейшов до ПЦУ.

«Поки що ці люди відвідують наш храм, і певний час також муситимуть відвідувати, але це триватиме недовго. Вони не ходили ані до нас, ані навіть до монастиря УПЦ КП в Жидичині. Актив громади залишився з нами, ще певна частка вірян просто перечікують», – розповів отець Володимир.

Після Літургії віряни повернулись додому. Також громада в цей день відслужила молебень напроти свого храму, на місці, де колись також молились люди, поки у Клепачеві не постав храм УПЦ.

Читайте також: У Клепачеві настоятелем призначили брата Героя Небесної сотні. ФОТО; Клепачів: у Свято-Іллінському храмі ПЦУ відбулась перша літургія. ФОТО

Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2019