РАЙОН.IN.UA
Михайлик Романчук полетів з татом у Китайську клініку
Михайлик Романчук полетів з татом у Китайську клініку

Шачанин Михайлик Романчук, якому збирали гроші на лікування, проходить реабілітацію в Китаї

16:38 10.03.2019
139

Завдяки допомозі небайдужим хворий на ДЦП шачанин Михайлик Романчук таки полетів з татом у Китайську клініку, де зможе пройти повний курс реабілітації.

Про це журналістам Район.Шацьк розповіла бабуся хлопчика Ольга Романчук.

Нагадаємо, що місяць тому хворому на ДЦП шачанину Михайлику Романчуку не вистачало 60 тисяч гривень на те, щоб зібрати повну суму на квитки та реабілітацію у Китайській клініці.

«Завдяки спільним зусиллям небайдужих людей, благодійного фонду «Киян» (Charitable Foundation «Kyian») родичам, друзям, знайомим і зовсім незнайомим, але чуйним людям вдалося зібрати потрібну суму для того, аби відправити Михайлика разом із татом Василем у Китай. Низько вклоняюся вам за ваші молитви і за кожну гривню які ви дали на лікування Михайлика. Найбільша мрія Михайлика – побігати разом зі своїми двоюрідними сестричками, піти в ліс із бабусею по грибочки», – розповідає бабуся Ольга Миколаївна.

Зараз тато та хлопчик вже три тижні перебувають у другій районній лікарні міста Юньчень (Шаньсі), де Михайлика обстежили заново на сучасній медичній апаратурі та розробили спеціальну індивідуальну програму реабілітації. Вісім годин на день з ним займаються четверо професіоналів-реабілітологів, роблять ін'єкції у хребет та займаються голкотерапією. У планах китайських лікарів зробити операцію з імплантації калогенових ниток.

Читайте також: Хворому на ДЦП шачанину Михайлику Романчуку бракує 60 тисяч гривень на реабілітацію в Китаї

Допоможімо 3-річному Михайлику з Шацька стати на ноги

Родина хворого хлопчика з Шацька судиться з львівськими лікарями

І вже результат від занять є: Михайлик уже може декілька хвилин стояти самостійно! Проте лікарі кажуть, що лікування триватиме до 15 травня, і якщо будуть ще більші зрушення, то треба пройти мінімум ще один курс лікування, який також триватиме три місяці.

Віримо, що мрія Михайлика ходити самостійно таки здійсниться!

Фото - зі сторінки Василя Романчука у соцмережах.


Коментарі
24 березня
Сьогодні
Вчора