РАЙОН.IN.UA
У Луцьку нагородили артисток Волинського народного хору
У Луцьку нагородили артисток Волинського народного хору

У Луцьку нагородили артисток Волинського народного хору

17:52 09.03.2019
102

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко вручив подяки хористкам Волинського державного академічного українського народного хору.

Вручення відбулося на урочистому концерті «Сміються, плачуть солов’ї». Про це інформують на особистій сторінці Савченка у Facebook.

«Як їх не любити? Ще хвилин п’ять і весь зал був би на сцені. І всі б підтанцьовували і підспівували з вами. Настільки ви вмієте професійно та талановито запалити публіку. Разом із цим, вмієте донести усі ті пісні, які створила історія України. Вони всі народжені у великій любові, а ваш талант відзначений Богом. Ваші пісні красять Волинь, ваш хор та усю Україну», – поділився враженнями очільник області.

Зокрема, артистам Волинського державного академічного українського хору за багаторічну плідну творчу працю, високовиконавську майстерність, вагомий внесок у розвиток і популяризацію національної культури, музичного мистецтва, та з нагоди Міжнародного жіночого дня оголосили подяку голови ОДА: Олександрі Грицак, Даніані Ілюшик, Вірі Конюшко, Тамарі Крищук, Надії Марчук, Тетяні Сачук, Ірині Стаднік, Людмилі Нагорній.

Коментарі
20 березня
Вчора