РАЙОН.IN.UA
На Камінь-Каширщині суд оштрафував сільського голову через порушення закону про вибори
На Камінь-Каширщині суд оштрафував сільського голову через порушення закону про вибори

На Камінь-Каширщині суд оштрафував сільського голову через порушення закону про вибори

15:40 09.03.2019
97

Камінь-Каширський районний суд Волинської області наклав штраф на Пнівненського сільського голову.

Як інформує Громадянська мережа Опора, на Волині протягом лютого-березня суди вже розглянули 11 справ про адмінправопорушення, пов’язані з виборами.

Так, наприкінці лютого Камінь-Каширський районний суд Волинської області розглядав справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Камінь-Каширського ВП ГУНП України у Волинській області. До адміністративної відповідальності притягнено сільського голову Пнівненської сільської ради Камінь-Каширського району за ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В результаті судового розгляду справи суд встановив, що сільський голова Пнівненської сільської ради Камінь-Каширського району порушив ч. 21 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України». У грудні 2018 року він прийняв рішення «Про відведення на території ради місць та обладнання стендів, дошок оголошень для розміщення матеріалів передвиборної агітації» і визначив такими місцями філії освітніх навчальних закладів шкіл села Волиця, села Фаринки, села Соснівка Камінь-Каширського району.

У рішенні, зокрема, йдеться про те, що сільський голова свою вину у вчиненому адмінправопорушенні визнав повністю та пояснив, що дійсно прийняв таке рішення. Та він не знав, що школи належать до заборонених місць розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

Відтак, суд визнав винним Пнівненського сільського голову у вчиненні адміністративного правопорушення та наклав на нього штраф у розмірі 850 гривень.

Читайте також: За спалювання листя та сухої трави камінь-каширців штрафуватимуть

Коментарі
21 березня
Вчора