РАЙОН.IN.UA
У Поворській військовій частині 50% особового складу – жінки
У Поворській військовій частині 50% особового складу – жінки

У Поворській військовій частині 50% особового складу – жінки

15:29 08.03.2019
101

Привітали жінок-військовослужбовців військової частини А1547.

Про це повідомляється на сторінці Ковельської РДА у Facebook.

У переддень Міжнародного жіночого дня жінки-військовослужбовці військової частини А1547, що знаходиться на території Поворської об’єднаної територіальної громади, приймали вітання з чудовим весняним святом від своїх колег-чоловіків та представників районної і місцевої влади.

Зараз у військовій частині А1547служать 50 відсотків особового складу саме жінок. То ж нині українки нарівні з чоловіками беруть безпосередню участь, як у розбудові нової армії, так і в її осучасненні, освоюють військові професії і специфічний функціонал там, де ще донедавна було важко уявити жінок. Тепер жінок залучують до виконання ширшого кола військових завдань і бойових дій. Вони отримали рівний доступ до військової кар’єри — водночас з однаковим із чоловіками обсягом відповідальності під час виконання обов’язків військової служби.

Вітаючи представниць прекрасної статі із святом весни та краси, голова райдержадміністрації Віктор Козак побажав їм жіночого щастя, щоденної радості, успіхів у нелегкій професії та за будь яких обставин завжди залишатись ніжною, тендітною, красивою жінкою, а також безхмарного мирного неба, натхнення і любові.

За вагомий особистий внесок у реалізацію програм соціально-економічного розвитку Ковельщини, активну громадянську позицію та з нагоди Міжнародного жіночого дня були вручені подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради старшому механіку відділення засекреченого зв’язку вузла зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1547, старшому солдату Збройних Сил України Наталії Пальчук, діловоду групи секретного документального забезпечення військової частини А1547, працівнику Збройних Сил України Надії Туревич.

Від командування військової частини підлеглих привітав зі святом командир військової частини підполковник Олександр Балтян. Він подякував їм за сумлінне виконання службових обов'язків, зразкову дисципліну, наполегливу та самовіддану працю та вручив грамоти.
Коментарі
24 березня
Сьогодні
Вчора