РАЙОН.IN.UA
Локачинська НВК
Локачинська НВК

Проект з Локачинщини у 2019 році може отримати фінансування за державні кошти

15:09 07.03.2019
85

На Волині затвердили попередній відбір інвестпроектів, які фінансуватимуться у 2019-му за кошти ДФРР

Для Волині у 2019 році з Державного фонду регіонального розвитку передбачено 235 мільйонів 582 тисяч гривень, з яких загальний фонд складає 204 мільйони 867 тисяч гривень спеціальний – 30 мільйона 714 тисяч гривень, – інформують на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

У стінах ОДА, 6 березня, за участі голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Зокрема, під час засідання члени комісії розглянули результати оцінювання проектів та погодили попередній перелік об’єктів, що можуть фінансуватися у 2019 році за кошти ДФРР, аби подати його Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, усі програми (проекти), які можуть фінансуватися за кошти ДФРР, проходять конкурсний відбір на сайті Мінрегіону. Для цього, кожен член регіональної комісії заходив на сайт та голосував за той чи інший об’єкт, роблячи свій вибір.

Слід зауважити, що цьогоріч у Мінрегіоні в пріоритеті ті проекти, які є перехідними і ті, що вдасться завершити у 2019 році. Тому минулого засідання комісія вже затвердила 17 об’єктів на суму 197 мільйонів 710 тисяч гривень На засіданні 6 березня, між переможцями розподіляли ще 37 мільйонів 871 тисяч гривень.

Таким чином, комісія, включивши також до протокольного рішення перехідні об’єкти, сформувала узагальнений перелік, що буде надісланий Мінрегіону. Так, до списку потрапило, 11 нових, 10 резервних та 17 перехідних проектів. Слід зауважити, що остаточне рішення, які ж саме фінансуватимуть за кошти ДФРР, –прийматиме Мінрегіон.

Нагадаємо, до перехідних потрапив і капітальний ремонт даху та проведення енергоефективних заходів в НВК «Локачинська ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія».

Коментарі
21 березня
Вчора