РАЙОН.IN.UA
Священика вжахнуло побачене у соборі Жидичина
Священика вжахнуло побачене у соборі Жидичина

Священика вжахнуло побачене у соборі Жидичина

10:03 06.03.2019
498

Священика Костянтина Марченка обурило побачене у Миколаївському соборі села Жидичин.

«З Божою поміччю будемо пробувати реанімувати ПРАВОСЛАВ'Я в нашому Миколаївському соборі», – написав він у Facebook.

Священик розповідає, що він у відчаї від побаченого: «Коли ми побачили, що робиться в храмі, у вівтарі, в паламарці – це був відчай!!!!!!!! (Нам пропонували опублікувати фото побаченого, але ми заради спокою вірян, вирішили утриматись від цієї пропозиції. Бо цього не може витримати навіть, монаша свідомість...) Ще вчора, устами супер благодатних батюшок, з амвону Миколаївського собору голосили про істину, про канони, про благочестя... браття і сестри – це жах! Те що ми побачили – мерзость запустіння!!! Люди, які донині правили тут – просто заробляли на вас!»

Його допис сповнений неприхованими емоціями.

«Я знаю, що багатьом людям мій допис здасться популізмом. Але коли з нами зайшов у вівтар чоловік, який на автобазарі продає не завжди якісне авто, він заплакав як немовля...» – йдеться в дописі.

Костянтин Марченко повідомив також, що для наведення ладу витратили 10 тисяч гривень на відновлення нижнього кліросу, на освітлення. Також шиють облачення на престіл, бо, за словами священика, «донині там були просто засмальцьовані шматки». Крім того, купили пилосос за 4 тисячі гривень, аби врятувати килими.

Написав Марченко і про те, що вони із єпископом Михаїлом побували на горищі, на якому усе виявилося гнилим.

Обурило його і ставлення громади до церкви.

«Люди не моляться, а просто розмовляють, пліткують, напрягають інших», – обурюється священик, Резюмував допис Марченко висновком, що «є над чим працювати».

Читайте також: Громада Жидичина першою на Волині повністю пройшла процедуру переходу до ПЦУ

Коментарі

марія

10:21 06.03.2019

майже така ситуація і в храмі с.жашковичі

21 березня
Вчора