РАЙОН.IN.UA
Олег Кух: «Стратегія – це ключовий документ»
Олег Кух: «Стратегія – це ключовий документ»

Любешів: затвердили стратегічний план роботи для громади на наступних шість років

12:15 03.03.2019
26

Затвердили ключовий документ довгострокової політики – «Стратегію розвитку Любешівської селищної ради на 2018 – 2025 роки».

Відбулося це на черговій сесії селищної ради – повідомляють на сайті Любешівської ОТГ.

Над стратегією працювала робоча група, яка об’єднала депутатів і членів виконкому, представників комунальних та освітніх установ, членів громадських організації, підприємців та активних мешканців громади.

«Стратегія є ключовим документом, що визначатиме довгострокову політику суспільно-економічного розвитку нашої території. Це важливий для нас документ, у процесі роботи над яким нам вдалося почути думку людей, проводились опитування, зібрано та проаналізовано статистичні дані. Це своєрідний стратегічний план роботи для громади на наступних 6 років – і містить аналіз її потенціалу, переваг, ризиків та викликів», – зазначає селищний голова Олег Кух.

На всіх етапах підготовки зазначеного документа робоча група співпрацювала з консультантами Волинського центру розвитку місцевого самоврядування.

Розроблена стратегія, – вважає його представник Анатолій Матвіюк, радник із питань місцевих фінансів, який також виступив на сесії, – це чіткий план розвитку громади, необхідний іще і для того, щоб вийти на міжнародний рівень для співпраці з іноземними інституціями. Адже перше, що запитають експерти, – чи має громада бачення свого розвитку. Ще одна цінність стратегії в тому, що в ній враховано думку представників громади, її депутатів, представників місцевих підприємств, приватних підприємців, громадських активістів, фахівців.

Читайте також: «Що побудували в Любешівській ОТГ за кошти, виділені на спортивні та дитячі майданчики?»

Коментарі
20 березня
Вчора